
Een opsteker voor Hurry-Up, want de Drenten hebben de kwartfinale van de beker gehaald. De zege van dinsdagavond op Houten was pas de eerste van dit kalenderjaar.
In Zwartemeer eindigde de spannende partij bij de laatste zestien in 32-31 (17-17) voor Hurry-Up. Pas in het slot kwam de thuisploeg, dat de eerste vijf duels van 2025 in de Super Handball League verloor, weer voor.
Na 29-30 scoorde Hurry-Up, zonder de vertrokken Stijn Brinks, drie maal op rij. Harm Meijer, cirkelspeler Sjoerd Boonstra (foto) en weer Meijer zetten de oranje-zwarten twee voor.
Rogier Teeuwissen zorgde voor de aansluiting (32-31) namens Houten. Diezelfde Teeuwissen zocht een halve minuut voor het eind te snel de afronding en raakte doelman van Hurry-Up Jorick Pol.
Foto: Tina Kolthof