Skip to main content

Eredivisie: Quintus klopt concurrent Dynamico, DFS Arnhem komt linkerrijtje binnen

By 16 februari 2025Competities, Eredivisie, Voorpagina

Slechts twee eredivisieduels stonden gisteravond op de agenda. Quintus en DFS Arnhem trokken aan het langste eind.

Advertentie

Peter Lotman van het AD zag dat in Kwintsheul de thuisploeg de strijd met concurrent op de ranglijst Dynamico won. De pot in het rechterrijtje van de eredivisie eindigde na 15-15 halverwege in 31-28 voor Quintus.

Namens de wit-groenen viel invaldoelman Jonathan Dobiey (foto) op. De 19-jarige Duitser werd door Lotman uitgeroepen tot ‘MVP’. De topscorerstitel ging naar achtvoudig doelpuntenmaker van Dynamico Frank Loeffen.

Tot 19-19
Door een uitoverwinning is DFS Arnhem bovenste helft van de ranglijst binnen geslopen. De lichtblauw-roden zetten bij laagvlieger Rapiditas een achterstand bij rust om in een zege.

Tim Rietjens scoorde vlak voor de pauze de 17-16. Na de hervatting ging het tot 19-19 gelijk op waarna DFS Arnhem afstand nam van het Rapiditas van topschutter Jaap Smits.

Hazewinkel en Rhouma
Tijdens de 33-39 overwinning scoorden cirkelspeler Milan Hazewinkel en Soufiane Rhouma beiden acht maal namens DFS Arnhem. De Gelderse gasten staan met 21 punten achtste in de eredivisie.

Foto: Paul Vis

Advertentie