Skip to main content

Eredivisie: Tachos verslaat runner-up, Hellas en PSV profiteren

By 8 februari 2025Competities, Eredivisie, Voorpagina

Tachos heeft vanavond runner-up Aalsmeer 2 verslagen. De eredivisiewedstrijd in Waalwijk eindigde in 30-22 voor de nummer vijf van de competitie.

Advertentie

Al in de eerste helft zette Tachos de toon (13-7). Joep Hamers en Jordy Neeft maakten er beiden zeven in Noord-Brabant.

Hellas en PSV hebben geprofiteerd van het verlies van de nummer twee. Eerstgenoemd team kende weinig problemen met hekkensluiter Aristos: 41-27 (20-9). Rechterhoekspeler Dave Uytdewilligen had de eer de veertigste van de Hagenezen te maken.

PSV, vierde in de eredivisie, moest met Bevo 2 op bezoek dieper gaan. Na 17-16 in de eerste helft maakten de rood-zwarten vlot het verschil (24-18) waarna het uiteindelijk 34-31 werd. De achterstand op Aalsmeer 2 en Hellas is twee punten.

Alle uitslagen:
DFS Arnhem – BFC 28-26
Feyenoord – Quintus 16-13
PSV – Bevo 2 34-31
Hellas – Aristos 41-27
Tachos – Aalsmeer 2 30-22

Koploper WHC/Hercules komt morgen in actie. Om 15:00 speelt de ploeg van Wesley Hage bij E&O.

Foto: FotoReza

Advertentie