Skip to main content

Mét Steins kunnen Oranjemannen heel goede zaken doen in Almere

By 16 maart 2025Oranje, Oranje Heren, Voorpagina

De Oranjemannen ontvangen vanmiddag in Almere de Faeröer Eilanden. Met Luc Steins (foto) er weer bij kan Nederland heel goede zaken doen in de strijd om een EK-ticket.

Advertentie

Door de remise op de Faeröer Eilanden staat Oranje nog altijd eerste in EK-kwalificatiegroep zes. Waar Nederland vier punten heeft, staan achtervolgers de Faeröer Eilanden en Kosovo beiden op drie punten. Oekraïne sluit de poule af met twee punten.

Groep zes ligt dus nog open. Zeker na de thuiszege van Kosovo op Oekraïne (31-30). Met nog drie speelrondes te gaan kan Nederland vanmiddag in Flevoland een stap in de juiste richting zetten.

Dan moet gewonnen worden van de Faeröer Eilanden. Meevaller voor bondscoach Staffan Olsson: Steins is weer van de partij. De spelbepaler is voldoende hersteld van een spierblessure. In Torshavn ontbrak de middenopbouwer van PSG nog en zat Niko Blaauw voor Steins bij de wedstrijdgroep.

Advertentie

Nederland – Faeröer Eilanden begint om 15:00. Ziggo Sport zendt het EK-kwalificatieduel vanaf 14:45 uit op kanaal 5.

Foto: FotoReza

Advertentie