Skip to main content

Uitgerekend in Neerpelt gaat Bevo over Sporting Pelt heen

Bevo maakt zich op voor een smakelijk slot van de reguliere competitie, want door een zege in Neerpelt zijn de Panningers over Sporting Pelt heengegaan op de ranglijst van de Super Handball League: 30-34.

Advertentie

Over de grens in België stak Bevo in goede vorm. Een voorsprong bij rust (13-16) wist de ploeg van Hans van Dijk na de pauze te verdedigen.

“Het is weinig ploegen gegeven in Neerpelt te winnen”, aldus Van Dijk na de uitoverwinning. “Het kan een mooie slotmaand komen. Ook Visé is nog niet van ons af.”

Na 25-25 liepen de Limburgse gasten door goals van Guus van den Heuvel, Sybren Stijweg en Deliano Antonio (foto) definitief bij Sporting Pelt weg (26-30). Van Dijk: “Pelt heeft alle dekkingsvormen geprobeerd, maar vanavond bleken wij niet af te stoppen.”

Na achttien wedstrijden heeft Bevo één punt meer dan Sporting Pelt: 22 om 21. Visé, de nummer vier van de SHL, kan mogen bij LIONS op 24 komen.

Foto: FotoReza

Advertentie