
Streep eronder en door. Het was ondermaats wat Nederland liet zien tegen Kameroen. Morgen wacht Servië en daar hebben de internationals zin in.
Advertentie
Yvette Broch windt er geen doekjes om: het optreden van Oranje was slecht. De cirkelloopster houdt vertrouwen in de nationale ploeg: “Weet je wat het is: zulke wedstrijden zitten er altijd tussen. De sfeer is goed in de ploeg.”
Martine Smeets keek op van de bijzondere speelstijl van de Afrikaanse opponent. De hoekspeelster weet dat het morgenmiddag beter moet. “Er moeten een paar tandjes bij”, reageert ze.
Om 15:30 treffen de dames van Thomsen poulegenoot Servië. Een goed resultaat brengt Nederland een goede uitgangspositie in de hoofdronde van het WK in Duitsland.
Advertentie
Advertentie